FAQ

CZAS PRACY FOTOBUDKI 

Sam decydujesz jak długo Fotobudka będzie pracować na Twojej imprezie. W czas pracy Magicznego Lustra nie jest wliczony czas potrzebny na rozłożenie i złożenie urządzenia. Przyjedziemy na wskazane miejsce odpowiednio wcześnie tak aby zainstalować sprzęt na czas. Potrzebujemy około 30 minut przygotowanie się do pracy. Nad pracą Fotobudki zawsze czuwa Animator, który służy pomocą i jednocześnie zaprasza gości do zabawy.

ILOŚĆ ZDJĘĆ

Każdy pakiet umożliwia wykonanie nielimitowanej liczby zdjęć. Ograniczeniem tylko i wyłącznie jest czas wynajęcia Magicznego Lustra. W ciągu godziny Lustro jest wstanie wykonać 40 serii zdjęć (1 seria - 4 zdjęcia), które później drukuje na miejscu drukarka. Zdjęcia są trwałe i wysokiej jakości.

GADŻETY

Kapelusze, peruki, okulary, maski, propsy (rekwizyty fotograficzne na patyku w tym wąsy, buźki, chmurki z tekstem) i wiele innych gadżetów uatrakcyjnią sesje zdjęciową.

PŁYTA ZE ZDJĘCIEM

Na życzenie klienta stworzymy galerię internetową z wszystkich wykonanych na imprezie zdjęć.

 

 

Fotobudka
Magiczne Lustro

Fotobudka Magiczne Lustro to nowość na polskim rynku.

Najnowsza technologia projekcji obrazu połączona z prawdziwym dotykowym lustrem. Całość zamknięta piękną ramą a dodatki takie jak złote słupki oraz czerwony dywan nadają wspaniały wygląd.
W odróżnieniu od zwykłej fotobudki nie potrzeba żadnych dodatkowych teł.

Fotobudka to przenośne studio fotograficzne, które od razu drukuje zdjęcia.
Cała zabawa polega na zrobieniu sobie kilku zdjęć w kolorowych gadżetach mają przy tym mnóstwo zabawy.
Po wykonaniu serii zdjęć, możesz podpisać wydruk po prostu dotykając lustra.
Po kliku sekundach wydrukują się pamiątkowe zdjęcia, które będą przypominały świetną zabawę przez wiele lat.
Zamów Magiczne Lustro na Twoje wesele, urodziny, studniówkę, event lub inną imprezę. 

Zapytaj o dostępność

 

Wesela

Fotobudka Magiczne Lustro uatrakcyjni każde wesele lub poprawiny a Wasi goście na pewno nie zapomną takiej atrakcji latami. Każdy będzie mógł skorzystać z gadżetów jakimi są śmieszne kapelusze, maski, okulary i inne bibeloty. Goście otrzymują dwie kopie zdjęć, jedną zachowują dla siebie a drugą mogą wkleić do księgi pamiątkowej.

Studniówki

Bal studniówkowy zdarza się tylko raz w życiu, więc jest to świetna okazja aby upamiętnić go w wyjątkowy sposób! Fotobudka Magiczne Lustro wraz z koszem śmiesznych gadżetów z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę i przyczyni się do zachowania niesamowitych wspomnień.

Imprezy firmowe

Świetną okazją do wynajęcia Magicznego Lustra będzie impreza z okazji X lecia Twojej firmy, organizacji szkolenia czy imprezy integracyjnej. Wynajem naszego urządzenia będzie strzałem w dziesiątkę na każdą tego typu imprezę! Istnieje możliwość przygotowania tła zdjęciowego z logiem Państwa firmy lub użyć gotowej ścianki reklamowej. Wszystkie zdjęcia będą opatrzone logiem Waszej firmy oraz opisem wydarzenia tak aby nikt nie zapomniał tej wyjątkowej imprezy. Wystawiamy faktury Vat.

Urodziny

Organizujesz 18-tkę, 30-tkę a może 60-siątkę? Fotobudka Magiczne Lustro na takiej uroczystości będzie extra atrakcją, która odróżni Twoje wyjątkowe urodziny od innych. Możliwość przygotowania albumu ze zdjęciami uczestników wraz z życzeniami dla jubilata będzie znakomitą pamiątką na lata.

 

 

 

Oferta dotyczy wynajęcia Fotobudki Magiczne Lustro 65'', które aktualnie jest największe na rynku.

Czas wynajmu Pakiet I
2h
Pakiet II
3h
Pakiet III
4h
Pakiet IV
do uzgodnienia
Zdjecia bez limitu  TAK  TAK  TAK  TAK
Gadżety do zdjęć  TAK  TAK  TAK  TAK
Asystent  TAK  TAK  TAK  TAK
Personalizacja wydruków
zdjęciowych (logo, tekst)
 TAK  TAK  TAK  TAK
Wszystkie zdjęcia na płycie  TAK  TAK  TAK  TAK
Galeria internetowa  TAK  TAK  TAK  TAK
CENA  1050 PLN  1250 PLN  1450 PLN  Do uzgodnienia
Zapytaj o dostępność