Fotografia
ślubna
Tarnów i okolice

Każdy reportaż ślubny oraz sesja plenerowa jest dla mnie nowym wyzwaniem. Możliwości rozwoju dają mi wymagający klienci, których oczekiwania poddają próbie mój warsztat. Mogą oni posiadać pewne wyobrażenie lub marzenia odnośnie wykonywanych zdjęć, którego spełnienie sprawia, że fotografia ślubna, którą wykonuje w Tarnowie oraz wszędzie tam gdzie zostanę zaproszony, jest tak pochłaniająca i motywująca.

Rozumiem jak ważny jest ten dzień dla Pary Młodej, rodziny oraz znajomych, dlatego podczas reportażu ślubnego staram się pracować dyskretnie wykonując zdjęcia naturalnych, niepozowanych sytuacji aczkolwiek kiedy trzeba, potrafię ustawić fotografowane osoby.

Zależy mi na oryginalność i niepowtarzalności uchwyconych przeze mnie chwil, dlatego fotografia ślubna w plenerze w Tarnowie lub okolicy zawsze wykonywana jest w różnych ciekawych oraz oryginalnych miejscach. Poszukuję inspirujących lokalizacji, które zarówno mi, jak i młodym małżonkom dostarczą mnóstwo energii i natchnienia.

Na moich zdjęciach zobaczycie:

  • Przygotowania oraz błogosławieństwo rodziców
  • Ceremonię Zaślubin – w kościele bądź Urzędzie Stanu Cywilnego
  • Składanie życzeń
  • Zabawę weselną (do oczepin)
  • Sesję w plenerze

Każdy pakiet fotografii ślubnej uwzględnia galerię internetową, do której dostęp będą mieli wszyscy goście. Dodatkowo, wybrane pakiety zawierają prezentacje multimedialne, fotoksiążki oraz albumy.

 

Fotografia ślubna

Oferowana przez moje studio fotografia ślubna w Tarnowie i okolicach to usługa dopracowana w każdym szczególe. Ogromnie zależy mi na tym, aby w jak najpiękniejszy sposób utrwalić tą szczególną chwilę zawarcia związku małżeńskiego. Wykonuję dużo różnych ujęć, aby potem wybrać z nich te, które wyszły wyjątkowo dobrze i poddać je precyzyjnej obróbce graficznej. Uchwycę moment, w którym para się przygotowuje i otrzymuje błogosławieństwo od rodziców, a następnie przeniosę się wraz z nią do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego. Wykonam również zdjęcia ukazujące radosną zabawę weselną, którą zwykle najmilej się wspomina.

Przygotowałem kilka różnych pakietów fotografii ślubnej, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Bardziej rozbudowane pakiety obejmują również na przykład sesję plenerową w tym samym dniu lub innym terminie. Ponadto, można także zdecydować się na fotoksiążkę, która stanowi wspaniałą pamiątkę, po którą zawsze możemy sięgnąć i powspominać. Niezależnie od pakietu, otrzymają Państwo ode mnie zdjęcia zarówno na pendrivie, jak i w galerii internetowej, do której będą mogli mieć dostęp wszyscy goście.