Fotografia
produktowa

 „Klienci kupują oczami”

Fotografia produktów  to temat  niedoceniany przez zleceniodawców a w rzeczywistości spełnia bardzo ważną rolę w sprzedaży.  Bardzo często „klienci kupują oczami”, dlatego tak ważne jest posiadanie wysokiej jakości zdjęć produktów. Właściwie zaprezentowany produkt jest nie tylko informacją handlową ale powinien stać się również przedmiotem pożądanym przez klienta.

Nie ma znaczenia czy realizacja dotyczy zdjęć produktów spożywczych czy przemysłowych. Wysoka jakość zdjęć produktów ma utwierdzić klienta w przekonaniu o wysokiej jakości prezentowanego na fotografiach produktu i zachęcić go do podjęcia decyzji o zakupie.

Zdjęcia wykonuję różnymi technikami, począwszy od typowych packshotów – techniką bezcieniową (zdjęcia na białym tle) po zdjęcia aranżowane.   

Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz sprzęt.
Dotrzymujemy umówionych terminów realizacji. Zdjęcia wykonujemy w naszym studio lub miejscu wyznaczonym przez klienta.

Koszty realizacji ustalamy indywidualnie a wpływ na nie ma ilość zdjęć do zrobienia oraz sam produkt, który ma być fotografowany.

Darmowe zdjęcia testowe

Jeżeli nie masz pewności, czy moje usługi spełnią Twoje oczekiwania to teraz możesz to sprawdzić.  Wykonam bezpłatnie zdjęcia dwóch dowolnych produktów (2 zdjęcia) dla wszystkich nowych klientów.

Wyślij zapytanie